Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A jeni keqtrajtues(ja)i apo ju kane keqtrajtuar...?

prej Wed 4 Aug 2010 - 17:41
Nga femijeria deri me sot kam kaluar e paprekur, do te thote nuk jam keqtrajtuar rende nga askush, si gjate vijimit shkollor ashtu ne kohen e lire.

Fatkeqesisht, femijet e vegjel, nxenesit e shkollave fillore dhe adoleshente te shkollave te mesme, mendohet te jene me te rrezikuarit. Por, njekohesisht, po te njejtin fenomen kam vene re gjithashtu edhe tek te rriturit.
-Pse ka njerez te ketille, qe gjejne defrim duke i bere te tjeret te vuajne dhe prapeseprape e konsiderojne veten si njerez humane.


A jeni keqtrajtues(ja)i apo ju kane keqtrajtuar...?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi