Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Mëson se ishte shtatzënë 5 orë para lindjes

prej Mon 14 May 2012 - 19:48
Mëson se ishte shtatzënë 5 orë para lindjes SfdsAmanda Prentice prej vitesh ishte lutur që ajo dhe burri i saj të bëheshin me fëmijë, por ajo asnjëherë nuk e pati mundësinë për të ndjerë emocionin e një rezultati pozitiv të testit të shtatzënisë. Pas katër vitesh betejë me fatin e saj si një e shterpë, papritmas një ditë ajo zgjua dhe solli në jetë një vajzë, atë vajzë që prej muajsh nuk e dinte se po e mbante në barkun e saj.Mëson se ishte shtatzënë 5 orë para lindjes SfsadfSipas burimeve të WSMV-Tv, Amanda ngeli shtatzënë pa e ditur dhe pa ndjerë asnjë ndryshim gjatë afërsisht 9 muajve të shtatzënisë së saj. Ajo nuk kishte ndjerë asnjë ndryshim në trupin e saj derisa papritmas e kapluan krizat e lindjes dhe bashkëshorti i saj e shoqëroi menjëherë në spital, duke mos e ditur që shumë shpejt do të bëheshin prindër.
Pas disa problemeve me presionin e gjakut, Amanda humbi ndjenjat dhe atëherë familja e saj mësoi lajmin e pazbuluar. Për shkak të komplikacioneve të barrës, doktorët kryen një ndërhyrje kirurgjikale mbas pesë orësh për të sjellë në jetë shëndoshë e mirë foshnjën e saj. Pasi fitoi vetëdijen mbas dy ditësh, ajo mbeti gati e shokuar kur mori vesh se ishte bërë nënë. (LajmeShqip.com)


Mëson se ishte shtatzënë 5 orë para lindjes Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
djali diaspores
djali diaspores
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
<b>Postime</b> Postime : 20
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Wien
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/04/2012

default Re: Mëson se ishte shtatzënë 5 orë para lindjes

prej Mon 14 May 2012 - 21:50
thjesht genjeshter cfar femre ajo qenka mos e diktoje vetveten ncncncncn hajde ren hajde dikush e han renen ene me lug ahahahaa


------------------------------------
Me mire te t`urrejne per ate qe je,sesa te t`duan per ate qe sje.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi