Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:35
Po ju cfar nxensish keni qen,dhe si i keni pas raporte me mesuesti..???
C'fare nxenesi ke qene...??? 226466_210753298949995_189116781113647_723177_4762838_n

Ishte Dit Nuk Ishte Nat, Zysha Fliste Ne Flenim Rehat Very Happy
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:37
Kam qene e jam e 9..gjithmon
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:38
Nxenese qe nuk kam ikur kurr prej oreve e tash jam penduar pse nuk e kam bere asnjehere Very HappySinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:40
deri ne vit te treet gjimnas kam qene me i talentuari i gjimnazit


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:44
deri ne klas te 7 kam kalu me 4...keta zyshet e kishin me mua...
Pastaj erdha jasht dhe dola me 9...vazhdoj te jem nxens e mir...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

C'fare nxenesi ke qene...??? Image
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Mon 14 May 2012 - 21:56
ne fillore nuk dilja kurr prej ore,,,e ne gjimnaz e kam tepru pak, po ska gajle grrrr


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 16 May 2012 - 0:16
Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746


C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Arvi
Arvi
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 2626
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:14
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahaha ja merni shembull ju cfar nxenesi tjetri....

kam qen e dalluara e klases, me mbanin per interes ca goca ndersa cunat thjesht grindeshin kush te me kishte pas bankes..hahahhaha C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Shum e kam dasht shkollen,aq shum e kam dasht,saqe u ulsha ne lokal perball shkolles dhe e shikojsha pa nda grrrr

Serioze C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286

Qdo her kam mesu,asniher nuk kam ikur nga ora(boll keq a,nuk e kam perjetu si eshte me ik nga ora).
Nuk jam kan problematik,por as i urt jo.
Kam perfundu me sukses prej kl 1 deri ne diplomim,kam perfundu rekord.
Kam lexu shum shum.
Edhe jam i knaqur,por jo sa duhet,ngase diturija nuk ka te ndalur,kshtuqe as une nuk duhet me u knaq me kete qe kam arrit,por duhet me vazhdu.........


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:39
Oh jo,kete smund ta them dot C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:50
S'kam bere shkolle,jam analfabete!


C'fare nxenesi ke qene...??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:52
Ti je me shkoll nate mi C'fare nxenesi ke qene...??? 721253 ......ketu flitet per shkoll dite grrrr


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:53
E harrova e ate se po bej shkollen e virtualitetit tani grrrr


C'fare nxenesi ke qene...??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 14:57
Mire qe ke nje filozof qe po te meson grrrr .....nga pertej forumit grrrr


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:01
E pra rrofte virtualiteti se ku do mesoj te filozofoj me copy e tingerllek si puna e tyre pastaj stern


C'fare nxenesi ke qene...??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:03
Rroft e qoft virtualiteti grrrr ....se ne realitet jane nje robe e vjeter pa vlere


Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:10
He se u japim pak rendesi e ju rrisim ate ego-ne e tyre ,te ndjerit superiore se ne realitet vete i flasin e vete i degjojne grrrr

Thash e i qendroj mendimit tim,jam pa klase femer C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286 ,e kush te doje le te vije te me kundershtoje po te doje! C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746


C'fare nxenesi ke qene...??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:12
Dasa shkruajti:Shum e kam dasht shkollen,aq shum e kam dasht,saqe u ulsha ne lokal perball shkolles dhe e shikojsha pa nda C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773

Serioze C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286

Qdo her kam mesu,asniher nuk kam ikur nga ora(boll keq a,nuk e kam perjetu si eshte me ik nga ora).
Nuk jam kan problematik , por as i urt jo
Kam perfundu me sukses prej kl 1 deri ne diplomim,kam perfundu rekord.
Kam lexu shum shum.
Edhe jam i knaqur,por jo sa duhet,ngase diturija nuk ka te ndalur,kshtuqe as une nuk duhet me u knaq me kete qe kam arrit,por duhet me vazhdu.........
C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773e ca ke qen ti


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Aяtємιѕα shkruajti:He se u japim pak rendesi e ju rrisim ate ego-ne e tyre ,te ndjerit superiore se ne realitet vete i flasin e vete i degjojne grrrr

Thash e i qendroj mendimit tim,jam pa klase femer C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286 ,e kush te doje le te vije te me kundershtoje po te doje! C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahahahaha Ana e di si eshte superioriteti i tyre?
Shqiponja rri ne maje te malit.....dhe filozofia e tyre si miza ne bythen e kalit (me falni per shprehjen e tille)
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:31
Nxense e sjellshem dhe urt kurr nuk me eshte degju zeri ne klase. kkk
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:40
i panjohur shkruajti:
Aяtємιѕα shkruajti:He se u japim pak rendesi e ju rrisim ate ego-ne e tyre ,te ndjerit superiore se ne realitet vete i flasin e vete i degjojne grrrr

Thash e i qendroj mendimit tim,jam pa klase femer C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286 ,e kush te doje le te vije te me kundershtoje po te doje! C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahahahaha Ana e di si eshte superioriteti i tyre?
Shqiponja rri ne maje te malit.....dhe filozofia e tyre si miza ne bythen e kalit (me falni per shprehjen e tille)

Mire qe e the ti me hoqe nga mundi ta them une e do ndyeja fjalorin si femer pastaj..edhe pse me shkoll nate (pa klase) e me arsyetohet ai lloj fjalori per bese grrrr


C'fare nxenesi ke qene...??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Ylli
Ylli
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 45
<b>Postime</b> Postime : 752
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia, Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ferizaj - Kosovë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/06/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:46
Nota me e vogel se 5 (ngase ne Kosove vleresimi eshte nga 1 -5) flas per shkollen fillore dhe te mesme, nuk ka ekzistuar per mua. Ne studime e kisha paksa me te veshtire, sepse inxhinieria don shume pune dhe mjete pune (te cilat me mungonin), por ia kam dale ne afat ti perfundoj te gjitha provimet. Pas kesaj edhe nje specializim e kam perfunduar ne afat rekord. Akoma po pregadis vehten per nivelin e ardhshem, ate te Doktoratures ne shkencat teknike.

Mjaft u lavderove sa po me vjen C'fare nxenesi ke qene...??? 688775


Kurre mos i bej keq askujt, sepse e keqja kthehet e shumefishuar tek ti!
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 15:47
I mire kam qene


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 16:04
njesh fare kam qene ..

po prapesite i kam pas me shume qef C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773
Fata
Fata
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 2151
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne boten time.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 17:56
Nxense e mire.
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 18:11
Єѕмiяα shkruajti:
Dasa shkruajti:Shum e kam dasht shkollen,aq shum e kam dasht,saqe u ulsha ne lokal perball shkolles dhe e shikojsha pa nda C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773

Serioze C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286

Qdo her kam mesu,asniher nuk kam ikur nga ora(boll keq a,nuk e kam perjetu si eshte me ik nga ora).
Nuk jam kan problematik , por as i urt jo
Kam perfundu me sukses prej kl 1 deri ne diplomim,kam perfundu rekord.
Kam lexu shum shum.
Edhe jam i knaqur,por jo sa duhet,ngase diturija nuk ka te ndalur,kshtuqe as une nuk duhet me u knaq me kete qe kam arrit,por duhet me vazhdu.........
C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773e ca ke qen ti
Nxens de grrrr


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 18:16
Dasa shkruajti:
Єѕмiяα shkruajti:
Dasa shkruajti:Shum e kam dasht shkollen,aq shum e kam dasht,saqe u ulsha ne lokal perball shkolles dhe e shikojsha pa nda C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773

Serioze C'fare nxenesi ke qene...??? 2585209286

Qdo her kam mesu,asniher nuk kam ikur nga ora(boll keq a,nuk e kam perjetu si eshte me ik nga ora).
Nuk jam kan problematik , por as i urt jo
Kam perfundu me sukses prej kl 1 deri ne diplomim,kam perfundu rekord.
Kam lexu shum shum.
Edhe jam i knaqur,por jo sa duhet,ngase diturija nuk ka te ndalur,kshtuqe as une nuk duhet me u knaq me kete qe kam arrit,por duhet me vazhdu.........
C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773 C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773e ca ke qen ti
Nxens de C'fare nxenesi ke qene...??? 3631317773
Mir boll C'fare nxenesi ke qene...??? 721253


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 21:50
e shkelqer si nxense ama qesh e flas gjat gjith kohes..sme durojn me mesuesit


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

C'fare nxenesi ke qene...??? Image
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 21:54
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

Kam harruar te shtoj se nota me e mir e imja ka qen 4 aq shum merrja katra sa me thoshin mseset ty do te shtojem dhe noten e 2-shit tani se ska me vend per katren C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746


C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 22:04
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

Kam harruar te shtoj se nota me e mir e imja ka qen 4 aq shum merrja katra sa me thoshin mseset ty do te shtojem dhe noten e 2-shit tani se ska me vend per katren C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahha,..kuse ketu egziston 2
2/100 per shembull
Nota qe me pelqen me shum esht ne matematik e ekonimi...
marr shpesh )98-99/100 hahahahha...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

C'fare nxenesi ke qene...??? Image
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 22:11
Silvana shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

Kam harruar te shtoj se nota me e mir e imja ka qen 4 aq shum merrja katra sa me thoshin mseset ty do te shtojem dhe noten e 2-shit tani se ska me vend per katren C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahha,..kuse ketu egziston 2
2/100 per shembull
Nota qe me pelqen me shum esht ne matematik e ekonimi...
marr shpesh )98-99/100 hahahahha...

Une nje her qe mora 6 ne gjografi u habiten te gjith msuesit si ka MUNDSI than ti gjasht ne gjeografi jo per gje po mi kish ber shoqa e banges detyrat ne shpi C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746


C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 22:14
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Silvana shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

Kam harruar te shtoj se nota me e mir e imja ka qen 4 aq shum merrja katra sa me thoshin mseset ty do te shtojem dhe noten e 2-shit tani se ska me vend per katren C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahha,..kuse ketu egziston 2
2/100 per shembull
Nota qe me pelqen me shum esht ne matematik e ekonimi...
marr shpesh )98-99/100 hahahahha...

Une nje her qe mora 6 ne gjografi u habiten te gjith msuesit si ka MUNDSI than ti gjasht ne gjeografi jo per gje po mi kish ber shoqa e banges detyrat ne shpi C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

hahaha...cma toka


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

C'fare nxenesi ke qene...??? Image
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 22:46
Silvana shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
Silvana shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:
InTeRiStI_vLoNjAt shkruajti:Nxensi me i dalluar i klases nje ore mesim dhe 5 ore argtim tek fusha e shkolles ose tek trotuaret e vlores C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

Kam harruar te shtoj se nota me e mir e imja ka qen 4 aq shum merrja katra sa me thoshin mseset ty do te shtojem dhe noten e 2-shit tani se ska me vend per katren C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746
hahha,..kuse ketu egziston 2
2/100 per shembull
Nota qe me pelqen me shum esht ne matematik e ekonimi...
marr shpesh )98-99/100 hahahahha...

Une nje her qe mora 6 ne gjografi u habiten te gjith msuesit si ka MUNDSI than ti gjasht ne gjeografi jo per gje po mi kish ber shoqa e banges detyrat ne shpi C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746

hahaha...cma toka

Cmban toka thuaj pse si rrezon rrufeja C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746 C'fare nxenesi ke qene...??? 1698836746


C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 23:20
Tani seriozisht e pervec shakase se e keni bere temen lemsh,(Rendex ti do vrare C'fare nxenesi ke qene...??? 770750 po ca u ben gocave mo me qafsh qe sa vjen ti me gjallerohen ato grrrr grrrr ) kam qene shume e urte,e turpshme,e degjueshme..Ndoshta nga te paktat ne klase qe nuk sillja probleme apo zhurme pergjithesisht...Mos me shikoni tani qe jam bere si grrifshe Shocked kkk


C'fare nxenesi ke qene...??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 23:22
I padallushem, i rrespektushem, i detyrushem nga Profa.
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 23:28
I mire shume C'fare nxenesi ke qene...??? 721253


InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Wed 6 Jun 2012 - 23:51
Aяtємιѕα shkruajti:Tani seriozisht e pervec shakase se e keni bere temen lemsh,(Rendex ti do vrare C'fare nxenesi ke qene...??? 770750 po ca u ben gocave mo me qafsh qe sa vjen ti me gjallerohen ato grrrr grrrr ) kam qene shume e urte,e turpshme,e degjueshme..Ndoshta nga te paktat ne klase qe nuk sillja probleme apo zhurme pergjithesisht...Mos me shikoni tani qe jam bere si grrifshe Shocked kkk

Ana pse mendon se skam fol seriozisht dudume


C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer C'fare nxenesi ke qene...??? 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 15:23
Isha nxenes i shkelqyer,kryesisht gjithmone ne fund kam perfudnuar me mesataren 4.75 - 4,85Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! C'fare nxenesi ke qene...??? 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
C'fare nxenesi ke qene...??? 674939

CARPE-DIEM!
C'fare nxenesi ke qene...??? 248694

B A S K E T B A L L !
anna sweety
anna sweety
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 829
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : atje ku me pershtatet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/06/2012
http://ndjenja.tk

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 16:59
kam qene nxenese shume e mire dhe vazhdoj te jem po ashtu e mbarova te mesmen me mesatare 9.9


♣️ ne gocat e sarandese kemi nje zakon i japim ♥️djalit qe e meriton nuk jemi te pabesa, aspak te merzitshme por ne dashuri jemi te rrezikshme :love:
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

prej Thu 14 Jun 2012 - 17:33
ne banken e fundit su merrte fare mesuesja me mua grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 C'fare nxenesi ke qene...??? 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: C'fare nxenesi ke qene...???

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi