Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit

prej Wed 16 May 2012 - 10:42 Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  70781

 •  Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  70781
 •  Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  70782
 •  Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  70783
 •  Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  70784
 Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  Spacer
 Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  Spacer
Në Zagreb, ne mes të ditës, një burrë dhe një grua bënin sex në shkallen e një dyqani të mbyllur, për dy orë, Ato ishin të mbuluar me pallto por kjo gjë ka shqetësuar së tepërmi kalimtarët që kanë lajmëruar policinë. Burri i nxehur nga ndërhyrja e policisë ka goditur një nga personat e ruatjes së rendit me shishen e verës dhe nga analizat e mëvonshme doli se burri dhe gruaja kishin konsumuar alkool. (da.xha/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                  Seks live në mes të ditës në qëndër të Zagrebit  1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi