Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ne mes te nje udhekryqi!

prej Sun 8 Aug 2010 - 16:46
Humbasim kohen duke menduar e enderruar per gjerat qe do te donim te
kishim, humbasim serisht kohen duke menduar per gjerat qe nuk do te
donim ti kishim dhe harrojme ti kushtojme vemendje vetes sone, asaj qe
na rrethon, e gjerave qe kemi...

Shikoni videon perpara se te komentoni.
//

Ne mes te nje udhekryqi! Default
YouTube
- ‪LOOK AT YOURSELF AFTER WATCHING THIS.mp4


Ne mes te nje udhekryqi! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi