Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Endacaku që u kthye në një yll skene

prej Thu 17 May 2012 - 17:25
Endacaku që u kthye në një yll skene 01337169758_thumb_baza2237_150Turf është një kërcimtar break-dance i pastrehë, që pasionin e tij e ka ushtruar rrugëve të qytetit duke lypur për lëmoshë.Por këtë vit programi në kërkim të talenteve në Amerikë, i ka dhënë mundësinë për të shfaqur aftësitë e tija, të cilat kanë lënë pa fjalë jurinë dhe të gjithë audiencën. (LajmeShqip.com)


Endacaku që u kthye në një yll skene Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi