Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Një pemë që përqesh njerëzit

prej Fri 18 May 2012 - 1:01
Nëse mendoni se pelqeshja i përket vetëm njerëzve.. jeni gabim, Në oborrin e një azili pleq në Britani është një pemë e cila sipas shenjave duket se… po çmendet! Vetëm kështu shpjegohen shenjat në trungun e saj, që ngjasojnë jashtë mase meate qe shprehin fytyrat e njerëzve.


Në trungun e saj shfaqen dy sy të zgurgulluar, një gojë e tejhapur, si dhe dhëmbë të shtrembër.

Të moshuarit, kur kalojnë pranë kësaj peme, nxehen jashtë mase, pasi u duket sikur pema i përqesh.

Një e moshuar tregon se kur shkuan mbesat e saj për ta vizituar në azil, u trembën kaq shumë nga kjo pemë, sa për një javë rresht, nuk i zinte gjumi nga frika.Një pemë që përqesh njerëzit Një-pemë-që-përqesh-njerëzit-300x167
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi