Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Seks në taksi, rrezikojnë tre vite burg

prej Fri 18 May 2012 - 2:23
Seks në taksi, rrezikojnë tre vite burg Rebbeca-blake_2221781b-300x187Dy të rinj britanik duhet ta kishin menduar mirë përpara se të bënin seks në sediljen e pasme të një taksie në Dubai ku gjendeshin me pushime…. Bëhet fjalë për Rebeca Black, 27 vjeç, dhe të dashurin e saj të cilët tashmë rrezikojnë burgun pasi nuk kanë marrë parasysh ligjet e shtetit musliman në të cilin ndodheshin…. Pasi kishin qenënë një festë derinë orët e vona të natës,27 vjecarja dhe i dashuri i saj thirrën një taksi për të shkuar në hotelin e tyre…Por nga konsumimi i alkolit i cili gjithashut është i ndaluar, dy të rinjtë filluan të putheshin e më pas të zhvisheshin në sediljen e pasme të taksisë. Kur shoferi i taksisë i cili sic dukej ishte një musliman i devotshëm e ka vënë re se dy të rinjtë filluan të bënin seks, ka ndaluar makinën dhe ka njoftuar një patrullë policie që ndodhej aty pranë.
Ata u arrestuan por nuk u kapën në flagrancë pasi pas ikjes së shoferit e kuptuan se dicka nuk poshkonte mirë. Në polici ata e refuzuan këtë gjë por policia tashmë është duke analizuar ADN-në e dy britanikëve dhe nëse rezulton se kanë bërë seks, ata do të gjykohen dhe rrezikojnë derinë tre vite burg./albobserver.com/


Seks në taksi, rrezikojnë tre vite burg Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Foks_Ecc
Foks_Ecc
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 63
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tetove
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/05/2012

default Re: Seks në taksi, rrezikojnë tre vite burg

prej Fri 18 May 2012 - 2:26
Keta a nuk bene durim deri ne hotel. Eh jete e jete.


Dashuri mizore, te dy duam te njejtin person. Une te dua ty, ti e don veten.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi