Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Kosove, hapet panairi i ushqimeve tradicionale

prej Mon 21 May 2012 - 18:54
Kosove, hapet panairi i ushqimeve tradicionale  Flija

Per te promovuar vlerat kulturore dhe ushqimet e bera nga vet grat e kosoves te cilat mbajne familjet e tyre me kete pune, ne qender te kryeqytetit eshte hapur panairi i ushqimeve dhe artizanaleve te ketyre grave....
ne panair do te marrin pjese gra nga 10 organizata te nryshme e qe punet e tyne do te ekspozojne per pes dit me rradhe


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Kosove, hapet panairi i ushqimeve tradicionale  N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi