Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Shqipëria fiton miqësoren me Katarin

prej Wed 23 May 2012 - 11:19
Shqipëria fiton miqësoren me Katarin Kombetarja-shqiptare


Shqipëria ka fituar miqësoren me Katarin me rezultatin 2-1. Golat për përfaqësuesen tonë u shënuan nga Elis Bakaj (46’) dhe Erjon Bogdani me 11-metërsh (50’).

Takimi i zhvilluar në stadiumin e Rayo Vallecano në Madrid të Spanjës nisi me një minutë heshtje në nderim të viktimave të aksidentit tragjik të Himarës.

Golin e vetëm të takimit Katari e shënoi në minutën e 53-të.

Shqipëria do të luajë edhe një ndeshje ndaj Iranit më 27 maj në Stamboll të Turqisë.


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Shqipëria fiton miqësoren me Katarin N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi