Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Perse emigrantet shikohen me sy te keq ne vendlindjen e tyre?

prej Wed 23 May 2012 - 21:17
Ndoshta kjo me ndodh vetem mu,ama sa her qe jam ne shqiperi me bejn te ndjehem e huaj ne vendin time...edhe per ju ndodh e njejta gje,dhe nese po pse mendoni se ndodh kjo...???
Ose per ate qe s'jan emigrant,esht vetem ndjesia jon,apo me te vertet na shikoni ndryshe?
kristiboy
kristiboy
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 755
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : naxos
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/05/2012

default Re: Perse emigrantet shikohen me sy te keq ne vendlindjen e tyre?

prej Wed 23 May 2012 - 21:38
jo aspak nuk ndihem i huaj ne vendlindjen time
por mos e ke marr ne te kunderten sepse nje emigrant kur kthehet ne vendlindje bien ne sy me shum se te tjeret qe jetojn atje dhe kjo mund te te beje te ndihesh ashtu sikur thua ti silvana
ky asht mendimi im te pershendes


Dy të dashuruar janë si qepallat e poshtme dhe të sipërme. Takohen shpesh sepse ju mungon njëra-tjetra dhe kur janë bashkë, nuk e shohin botën përreth...!
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Perse emigrantet shikohen me sy te keq ne vendlindjen e tyre?

prej Wed 23 May 2012 - 21:44
flm...gjithashtu edhe un te pershendes
Zakonishtmua me ndodh qe te jem ne qender te vemendjes,dhe te bejn shaka qe ne shum raste te ven ne siklet ose te bejn te ndjehesh keq...dhe kjo me ben shum her te ndjehem keq...
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Perse emigrantet shikohen me sy te keq ne vendlindjen e tyre?

prej Sat 26 May 2012 - 11:54
Po edhe mua me ndodhe shpesh kur jam ne shqiper qe te me bejn te dihem e huaj, keq ne atedhe dhe pothuajse kush te ve ne kete situacion jan njerzit qe jetojn atije dhe nuk e din se cfare do te thot vertet te jetosh ne mergrim. un e gjudikoj si nje mendje lehtesi te njerzve.


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Perse emigrantet shikohen me sy te keq ne vendlindjen e tyre?

prej Sat 26 May 2012 - 13:05
sepse ne shqiperi egziston ai mentalitet qe ka qene ndersa ne kemi ecur shume perpara duke transformuar ne njerez me kulture dhe te ditur


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Sponsored content

default Re: Perse emigrantet shikohen me sy te keq ne vendlindjen e tyre?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi