Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si do te reagonit po te merrnit vesh se partneri/ja juaj eshte me AIDS?

prej Fri 20 Aug 2010 - 17:33
Kete teme po e hap sepse eshte nje teme shume e mprehte dhe reale , tek forumi tjeter e kishim prekur kete situate qe merr jete njerzish , dhe duke ditur qe 1 Dhjetori ishte dita e luftes kunder AIDS mora shkas te bej disa pyetje .

Mundohuni te jepni nje pergjigje sa me te sakte dhe mos kaloje ne teme chit chat apo pergjgigje pa vlere dhe ofenduese

"MBRONI DASHURINE NGA URREJTJA"

Si do te reagonit po te merrnit vesh se partneri/ja juaj eshte me AIDS?


Si do te reagonit po te merrnit vesh se partneri/ja juaj eshte me AIDS?  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi