Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Te jetosh ne Ishull" nga Ben Blushi!

prej Sat 21 Aug 2010 - 3:11
Hapa kete teme,meqe vrejta ne temat tjera qe po diskutohet per kete roman...

Ka te tille,qe e vleresoj shume kete Roman dhe nga ato,qe mendojne se ky Roman ngjalle nxitje Fetare

Pyetja ime:Sa e vleresoni ju kete roman?
Eshte ky Roman nje sulm i hapur kunder Muslimaneve?


Te jetosh ne Ishull" nga Ben Blushi!  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi