Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Modele thonjsh

prej Mon 23 Aug 2010 - 9:09
Modele thonjsh 40066_147377491946191_115788025105138_430316_2048475_n

Modele thonjsh 39706_147379731945967_115788025105138_430361_8302561_n
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nail art...modele te ndryshme per thonjte

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:25
Model me zemra
1- Lyeni thonjte me manikyr te zi.

Modele thonjsh FileContent11-2

2- Duke përdorur bojë trëndafili dhe te purpurt akrilik, shtoni zemra te plota dhe zemra te pjesshme.

Modele thonjsh FileContentCAF47YR2

3- Duke përdorur bojë e bardhë akriliku, shtoni zemra. Shto fjalen "dashuri" në brendësi të një zemre. Vizatoni disa zemra më të zezë për ta bërë atë të duket sikur janë të ndërthurura me njera tjetren. Me pas aplikoni manikyrin transparent.

Modele thonjsh FileContent5-4Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:28
Model me lule

1-Lyeni thonjte me nje ngjyre pink te shnderritshme.


Modele thonjsh FileContentCAO0LERD

2-Perdorni nje mjet per te realizuar forma pikash, krijoni 5 pika te bardha ne nje rreth, kapini pikat me njera tjetren ndersa mesin lereni bosh.

Modele thonjsh FileContent9-2

3-Perseriteni kete disa here. Pasi te keni bere pikat e bardha vendosni nje pike te verdhe ne mesin e lene bosh. Me pas beni lyerjen finale me nje manikyr te shkelqyeshem.


Modele thonjsh FileContentCAVYUJLC


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:30
Modeli "Vjeshta"

1. Lyeni thonjte me ngjyre kafe te erret.


Modele thonjsh FileContentCA43NIGK

2. Vendosni pika te verdha dhe portokalli ne cepat e thonjeve.


Modele thonjsh FileContentCAKQF8UU

3. Me nje furce te holle me ngjyre bronzi ose floriri, vizatoni nje tip dege diagonalisht. Aplikoni shtresen transparente dhe modeli u realizua.


Modele thonjsh FileContentCAKQF8UU


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:32
1. Lyeni thonjte me nje baze ngjyre blu te thelle.
Modele thonjsh FileContent10-52. Vizatoni me nje manikyr te bardhe 6 pika te madhesive te ndryshme, dhe nje yll me 6 cepa ne maje te thoit.


Modele thonjsh FileContentCAL4KTSK


3. Vizatoni nje hene dhe nje yll me manikyr ngjyre floriri, ose me xixa ngjyre floriri.


Modele thonjsh 11-1

4. Modeli mbaroi. Vendosni shtresen transparente, per te forcuar modelin si dhe per ta bere me te shkelqyeshem.Modele thonjsh FileContentCAZJAE56


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:34
Model ne forme frutash

1- Lyeni thonjte me manikyre ngjyre pink.Modele thonjsh FileContentCAS84X0D


4- Perdorni nje jeshile te erret duke bere nje vize rreth thoit , vendosni 5 gure dhe aplikoni shtresen finale me nje manikyr transparent.
3- Lyeni 3/4 e thonjve me nje nje ngjyre te arte ne jeshile.

2- Lyeni gjysmen e tij me ngjyre te bardhe.Modele thonjsh FileContentCA9UEZ3XModele thonjsh FileContentCAB0FNJUModele thonjsh FileContent6-5


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:37
1- Lyeni thonjte me ngjyre te kuqe. Duke filluar ne mesin e thoit vendosni dy shirita ngjyre te arte, njehere ne nje ane dhe me pas ne anen tjeter.

Modele thonjsh FileContent2-1


2- Me pas vendosni nje shirit ne mes te dyjave duke krijuar ne kete menyre dy seksione.Modele thonjsh FileContent3-5

3- Ne mes te ketyre seksioneve qe keni ndare me pare, vendosni ne menyre te barabarte edhe dy shirita te tjere.Modele thonjsh FileContent4-4

4- Aplikoni manikyrin e tejdukshem.

Modele thonjsh FileContentCA2JGMIS


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:39
1- Lyeni thonjte me ngjyre kafe te erret.

Modele thonjsh 1-7

2- Duke perdorur nje ngjyre tjeter me te celur, lyeni cepin e thoit sic tregohet.


Modele thonjsh 2-6

3- Duke perdorur nje furce, aplikoni manikyrin me ngjyre me te celur dhe me pas zbukurojeni me manikyre ngjyre te arte duke krijuar 3 ose 4 vija duke ardhur nga kendi i majte.


Modele thonjsh 3-7


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:41
1- Lyeni thonjte me manikyre ngjyre trendafili.

Modele thonjsh FileContentCAYX0YVG

2- Mbuloni pjesen siper te thoit me nje manikyre me shkelqim.Modele thonjsh FileContentCAXYFZ8E

3- Formoni 5 petale lulesh me nje manikyre ngjyre te bardhe.Modele thonjsh FileContentCATJ0322

4- Formoni nje pike ne mes te lulesh dhe disa pika poshte saj.Modele thonjsh FileContentCAY5600M


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:43
Modele thonjsh 30805_120604531290154_115788025105138_280060_8180341_n

Modele thonjsh 30805_120605147956759_115788025105138_280068_3747640_n

Modele thonjsh 30905_121417157875558_115788025105138_284872_4154364_n

Modele thonjsh 28875_126423370708270_115788025105138_310745_4701682_nModele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:46
Modele thonjsh 29921_121108394574894_109554949063572_227424_3585544_n

Modele thonjsh 29921_121108407908226_109554949063572_227427_4738002_n

Modele thonjsh 29921_121108414574892_109554949063572_227429_5219965_n

Modele thonjsh 29921_121108424574891_109554949063572_227432_5015177_n

Modele thonjsh 29921_121108431241557_109554949063572_227434_7496662_n

Modele thonjsh 25727_118092748209792_109554949063572_216747_2113617_n

Modele thonjsh 29404_122217787797288_109554949063572_231718_4098335_n

Modele thonjsh 29404_122217797797287_109554949063572_231720_1460462_n

Modele thonjsh 29404_122217804463953_109554949063572_231722_4277238_n


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Aug 2011 - 14:49
Modele thonjsh 29404_122217807797286_109554949063572_231723_824277_n

Modele thonjsh 29404_122217821130618_109554949063572_231726_1381521_n

Modele thonjsh 29404_122217827797284_109554949063572_231728_760022_n

Modele thonjsh 29404_122217847797282_109554949063572_231734_3935966_n

Modele thonjsh 29404_122217851130615_109554949063572_231735_3997514_n

Modele thonjsh 29404_122217854463948_109554949063572_231736_2070307_n

Modele thonjsh 33394_135895859762814_109554949063572_298120_1893725_n

Modele thonjsh 37290_136666419685758_109554949063572_301529_6006157_n

Modele thonjsh 37224_136666609685739_109554949063572_301531_578795_n

Modele thonjsh 34880_136666873019046_109554949063572_301533_2664302_n


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Modele thonjsh shik për stinën e nxehtë

prej Thu 3 May 2012 - 16:29
Modele thonjsh Këtë vit femrat do i kushtojnë rëndësi më të madhe thonjve dhe trajtimit të tyre. Do të ketë larmishmëri ngjyrash dhe formash. Ngjyrat e ndezura dhe ato “nudo” do të preferohen tepër. Detajet dhe dizenjot nuk do mungojnë
Modele thonjsh 21
Kushtojini edhe ju vëmëndjen e duhur thonjve tuaj, në mënyrë që duart tuaja të jenë perfekte për çdo rast.
Modele thonjsh 4

Modele thonjsh 14

Modele thonjsh 32

Modele thonjsh 101


Modele thonjsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Modele thonjsh

prej Thu 3 May 2012 - 16:31
...vajza, mos i beni ju keto se ka frik Luani! Modele thonjsh 81192


Modele thonjsh 6ds9w0
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Modele thonjsh

prej Thu 3 May 2012 - 16:39
Keto 2 me pelqej Very Happy
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Modele thonjsh

prej Thu 3 May 2012 - 16:43
Luna shkruajti:Keto 2 me pelqej Very Happy

Kuuuuush?
une
apo
askuuush?

Very Happy


Modele thonjsh 6ds9w0
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 4 May 2012 - 8:20
Modele thonjsh 2Q==


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 4 May 2012 - 8:23
Modele thonjsh 6ad13d109cf6fad6e1a2f2d20e0d970a

Modele thonjsh Images?q=tbn:ANd9GcT3oStklOqMQmGNhJ7jp1A5GtuaaX86CkCtJ_HZzp72lBPwh3V0
Modele thonjsh Images?q=tbn:ANd9GcQGyBlSoRg_5hyMi9wNnJsHrbN6g07XTKcSUL90nOHFph79LL3B8A


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 4 May 2012 - 8:24
Modele thonjsh Images?q=tbn:ANd9GcRonQwkbOeF897WXP-h96bZXJMPlUiG2UtBv9C2GoZLliD77czUUQ
Modele thonjsh Images?q=tbn:ANd9GcQ71oWyMM3F69w5fWBc6j-FWwiVR2Fe6BfzWYIcRXatvqJ9vu5j
Modele thonjsh Images?q=tbn:ANd9GcR0IuG-SB7C87Aziy_3X0o3Qdm8OuVO9ZrD81KGyGRW_ks_IVPE8w


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Oct 2012 - 16:21
Modele thonjsh Images

Modele thonjsh Images

Modele thonjsh Images


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Oct 2012 - 16:22
Modele thonjsh Images

Modele thonjsh Images


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 19 Oct 2012 - 16:24
Modele thonjsh Images

Modele thonjsh Images

Modele thonjsh Images


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Sun 28 Oct 2012 - 11:06
Gura dhe xixa per thonjte tuaj

Modele thonjsh Images

Modele thonjsh Images


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Sun 28 Oct 2012 - 11:07
Modele thonjsh Images
Modele thonjsh Images


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Tue 30 Oct 2012 - 19:24
Modele thonjsh 531113_505658302786566_1354448867_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Tue 30 Oct 2012 - 19:29
"Nail art...modele te ndryshme per thonjte"
me
"Modele thonjsh "

temat bashkohen


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Fri 16 Nov 2012 - 15:15
Modele thonjsh 374456_383872345021303_1313816576_n


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Modele thonjsh

prej Thu 29 Nov 2012 - 10:41
"Modele thonjsh shik për stinën e nxehtë"
me
"Modele thonjsh "

temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Modele thonjsh N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Modele thonjsh

prej Mon 17 Dec 2012 - 5:29
Modele thonjsh 2mpwqpj

Modele thonjsh 2yyui2o


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Modele thonjsh Bar_glitter_crown_bar
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Modele thonjsh

prej Sun 23 Dec 2012 - 3:32
Per festa tamam!

Modele thonjsh Ofshzk


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Modele thonjsh Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Modele thonjsh

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi