Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Sa kushton një shkollim i mirë në Shqipëri?

prej Fri 8 Jun 2012 - 22:08
Duke perjashtuar ata qe studiojne jashte,sa kushton dhe a eshte i mundur nje shkollim i mire?

Cila eshte elita qe ofrohet, me c'kosto dhe ne c'raporte eshte me ate qe ofrohet jashte?anna sweety
anna sweety
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 829
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : atje ku me pershtatet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/06/2012
http://ndjenja.tk

default Re: Sa kushton një shkollim i mirë në Shqipëri?

prej Sun 10 Jun 2012 - 21:33
nese flitet per arsim te larte duhen pare universitetet se ne c'gjuhe e ofrojne edukimin. ku ne pergjithesi tek 3000- 3500 euro ne vit shkon vetem edukimi.universiteti i tiranes dhe ai politeknik jane shtylla kryesore ne vend, sigurisht qe ka universitete te mira private qe kane nxjerr nexenes te mire qe me pas kane vazhduar masterat jashte vendit pa asnje problem.
nese flitet per edukim te mesem ne pergjithesi ne shqiperi kolegjet turke jane me cilesoret ku tarifat shkojne tek 3000 euro ne vit , edukim , transport dhe me duket dreka....


♣️ ne gocat e sarandese kemi nje zakon i japim ♥️djalit qe e meriton nuk jemi te pabesa, aspak te merzitshme por ne dashuri jemi te rrezikshme :love:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi