Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë

prej Sat 9 Jun 2012 - 20:35
Fotot jane marre nga faqja e kengetares ne Myspace, http://www.myspace.com/simaku/photos, ku mund te shihen hapur nga vizitoret. Veç fotove nostalgjike dhe atyre me çiftin Kadare gjenden edhe pamje te veçanta thuajse nudo te kengetares.

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-9

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë Simaku

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë Pareshqevia

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-1

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-2

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-4

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-6

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-7

Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë L-8Skydive
Skydive
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 185
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Gjermani
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/05/2012

default Re: Fotot e rralla të Parashqevi Simakut, mes nudos dhe nostalgjisë

prej Sun 10 Jun 2012 - 13:35
Shume kinge:)


Man sieht nur mit dem herzen gut. das wesentliche ist für die augen unsichtbar

"Antoine de Saint-Exupéry"
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi