Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë

Studimi Privat apo Shteteror ??

5 - 83%
1 - 17%
 
Totali i votave: 6
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Sat 16 Jun 2012 - 15:24
Cili esht arsimi i duhur per ju ose femijet tuaj nqs keni ?


Studimi Privat apo Shteteror ?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Mon 24 Sep 2012 - 14:27
Shteteror.


Studimi Privat apo Shteteror ?? 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Mon 24 Sep 2012 - 15:19
Per mua shteteror.pasi ne privat pa dashur te ofendoj apo te ul ndokend...nota peshon nga parate......!


Studimi Privat apo Shteteror ?? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Mon 24 Sep 2012 - 20:37
Shteteror kuptohet... Kam punuar pak kohe ne ate privat dhe e kam pare se si ecin punet ndersa ne ate ate shteteror ka me shume prespektive... Edhe pse ne shkollat private ka rregulla me shume prap se prap ai shteteror ka veleren me te madhe...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Mon 24 Sep 2012 - 21:00
Shteteror pa diskutim.............


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Mon 24 Sep 2012 - 21:06
shtetor...sot e pergjithmon...dhe me qen milardere


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Studimi Privat apo Shteteror ?? Image
Unknown
Unknown
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 1419
<b>Hobi</b> Hobi : Gjerat e veshtira ...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : grecce
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Sun 16 Dec 2012 - 14:51
Fakultetet Private - jane me te oragnizuara kane stafe me te mire profesoresh , rregulli diciplina eshte shume ne nivelin e duhur .Raportet mes studentit dhe profesorit jane te shkelqyeshme . Pastaj mbajtja e ligjeratve , e mbajtjes se provimeve etj jane shume te rregulluara mire . Ne faKultetet private ato thuajse ne cdo aspket jane me te mira se ato te shtetit , por mangesia ne keto fakultete private eshte te marrurit e notes . Notat i marrin shume lehte , ndoshta studentat emrin e vete nuk din ta shkruajn , ju jepet mundesia te marrin diplome! Se kJo ndodhe edhe ne fakultet e shtetit , por dallimi mes privates dhe shtetit eshte paraja / njoftesia , pra paraja te fakullteti privat kryen pune kurse tek te shtetit njofesia ne marrjen e notave dhe diplomes .

Nese studentet deshirojn te mesojn zgjedhja me e mire eshte ne privat nese egziston mundesia per te shkuar ne keto fakultete. Une kam studiuar ne fakulltet privat dhe e di nga afer si zhvillohet mesimi atje . Po e di se si funksionojn edhe fakultet e shtetit . Keshtu qe zgjidhja me e mire do te ishte si e thash ne fillim .


Leximi për mendjen është si gjimnastika për trupin ...
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Wed 3 Apr 2013 - 23:51
Edhe une mendoj si antari me siper; Privati pa asnjen dyshim.. Kontakti shoqeror, marredheniet mesues-nxenes, perkushtimi dhe perkrahja e shume cilesi te tjera jane me strikte dhe me te emancipuara ne studimin privat!


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Studimi Privat apo Shteteror ?? Bar_glitter_crown_bar
alkimistti
alkimistti
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 9
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/03/2014

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Sun 30 Mar 2014 - 16:52
une privat sepse tek ne ne shtetroj profesoret ju bejn shum malltretime studenteve besa i ofendojn deri edhe ne personalitetin fizik nje studenti-e ne shtetror ka qe vet kam taku qe profesori studenteve te bukura ju kerkon takime e gjera intime nesedon mot kalue saiperket aftesit jan te njejta bile ne private profesort jan shum mete angazhuar per tju ndihmuar studenteve aty ku kan pengesa e atyre qe deshirojn te hecin perpara
ana anu
ana anu
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 26
<b>Postime</b> Postime : 14
<b>Hobi</b> Hobi : football
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/07/2014

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

prej Mon 28 Jul 2014 - 21:12
shteteror


I just wanna say to u 3 words 8 letters : I LOVE YOU <3 Very Happy
Sponsored content

default Re: Studimi Privat apo Shteteror ??

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi