Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Përkufizimi i "zotit"?

prej Sun 17 Jun 2012 - 21:35
Shume nga ne nuk e dime ç'është 'zoti'. Kjo fjalë nuk na thotë gjë, por meqënëse e hasim shpesh, dhe kur pyesim askush nuk jep nje përgjigje te sakte, kam një kërkesë për këtë çështje:

Më jepni përkufizimin e zotit.

(I drejtohet atyre që e dinë përkufizimin, qofshin mendimtarë apo besimtarë. Besimtarët mund të japin përkufizime sipas fesë së tyre.)

Faleminderit!Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi