Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Difekte te medhaja e te vogla...

prej Thu 23 Sep 2010 - 23:43
Po flisja ne nje bisede me dike dhe po mendoja se gjithsecili i pranon difektet e vogla qe ka per te mos pranuar se ka te medha dhe me shpresen se ndaj tjetrit do dukemi te sinqerte e per hir te ketij rrefimi te na falen edhe difektet,,, te vogla qofshin...Por nga ana tjeter nese nuk do kishim aq shume difekte nuk do merrnim aq shume kenaqesi duke i kerkuar tek te tjeret e duke ua ven re....
Cfare mendoni per kete situate ne te cilen kalojne njerezit...!!!


Difekte te medhaja e te vogla... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi