Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Një shekull me përplot mundime !

prej Sun 26 Sep 2010 - 18:58
Ai që nuk është i lumtur në të dhjetat, i bukur në të njëzetat, i
mençur në të tridhjetat, i fuqishëm në të dyzetat dhe i pasur në të
pesëdhjetat, kurrë s`do të jetë as i lumtur, as i bukur, as i mençur,
as i fuqishëm e as i pasur, por do të ndihet i mërzitur sikur t'i
kishte të gjashtëdhjetat, i lodhur si në të shtatëdhjetat, i plakur si
i tetëdhjetave dhe i rraskapitur nga jeta, si i nëntëdhjetave !
Njëqind vite jetë, përplot një shekull me mundime !


Një shekull me përplot mundime ! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi