Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kinë, në kërkim të një pune…

prej Tue 3 Jul 2012 - 14:25
Kinë, në kërkim të një pune… 11-300x190Një turmë gjigande, e paimagjinueshme për konceptin tonë, është mbledhur pranë një organizmi për gjetje pune.

Në këtë pikë punëdhënësi vjen në kontakt me të interesuarin për punë dhe nëse bien dakord, nënshkruajnë kontratën.

Numri i njerëzve që shikoni në foto, ne na lë me gojë hapur, por për kinezët kjo është një pamje mëse e zakonshme.

Nuk duhet të harrojmë se popullata në Kinë i kalon të 1,3 miliardë banorët…!

A mund të gjejmë punë në Kinë mes kaq shumë kandidatësh?! /alb-observer.com/
Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-1Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-3Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-5Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-6Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-7Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-8Kinë, në kërkim të një pune… Job-in-china-9


Kinë, në kërkim të një pune… Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi