Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Thu 12 Jul 2012 - 15:18
Si mendoni ,Kosova duhet te bashkohet me Shqiperine?

Sa per kujtese Levizja per clirimin e kombit shqiptar nga zgjedha turke si dhe formimi i shtetit shqiptar linden ne Kosove dhe jo rastesisht Lidhja Shqiptare e Prizrenit u be ne kete qytet....


Mos harrojme se aspirata e Rilindasve shqiptare ishte krijimi i Shqiperise Etnike...Vazhdon edhe sot kjo aspirate tek shqiptaret?


Bashkimi i Kosoves me Shqiperine ne praktike do te thoshte nje shtet me i fuqishem shqiptar....Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21329
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Thu 12 Jul 2012 - 15:23
Po, krejt Shqiperia Etnike duhet te bashkohet.


A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë? 6ds9w0
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Thu 12 Jul 2012 - 15:29
Pupolli dëshiron të ketë bashkim!
Mirpo politikanet s'po jenë në gjendje të mbajn si duhet tani e le më të ketë bashkim, do bëhej luft mes politikanave.
Por mirë do ishte pse jo.


O Zoti im!!
Jetën e kam dhurat nga Ti...
e askush nuk ma merr veq Teje..
Dua ta jetoj në mënyren më të mirë,
dhe të bukur, Ashtu siq ma fale TI!


Kurrë mos i thuaj 1 sekret dikujt që sa po të tha 1 sekret të DIKUJT TJETER !!.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Sat 14 Jul 2012 - 16:40
SHQIPERIA DHE KOSOVA KANE QENE TE BASHKUARA GJITHMONE NE ZEMRAT E ATYRE QE I DUAN.ME BASHKIM OSE JO NE KEMI QENE DHE DO TE MBETEMI 1 A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë? 573234
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Sat 14 Jul 2012 - 19:23
Kjo gje nuk ka shanc me ndodh,politikanet dhe partit politike po bojn pazare,ngase edhe ata edin se nuk ka shanc me u bashku Shqipria dhe Kosova.

Ne menifar menyre jemi te bashkuar,tash veq na vyn me punu per vendin ton,dhe jo me bo politik.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Sat 14 Jul 2012 - 19:27
Normal qe duhet , jemi Shqiptare dhe duhet te jemi nje , por jemi pak te cuditshem te ftoft inatqor lakmitar dhe pa u zduk keto gjera kurr sdo kete bashkim.
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Sat 14 Jul 2012 - 19:28
duhet e sa me shpejt


Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne ,sepse jam shume i zene duke dashur ata qe me duan :)))
A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë? 5l3r52
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

prej Sat 14 Jul 2012 - 20:11
nrm qe duhet...ama deshirat tona s'realizohen asnjher,dhe e njejta gje do ndodh edhe ketu...kush qe flini menje te qet...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë? Image
Sponsored content

default Re: A duhet të bashkohet Kosova me Shqipërinë?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi