Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Foto humoristike nga Lufta II Botërore

prej Thu 12 Jul 2012 - 19:44
Lufta është gjithmonë tragjike dhe sjell të vrarë e të plagosur. Por në fotografitë e mëposhtme, Lufta II Botërore, është parë me humor (nëse mund të shihet kështu).

Ndaj më poshtë po ju ofrojmë disa fotografi humoristike nga Lufta II Botërore… /alb-observer.com/
Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta1

Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta2

Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta3

Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta4

Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta5Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta6Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta7Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta8Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta9Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta10Foto humoristike nga Lufta II Botërore Lufta11Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi