Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë…

prej Sat 14 Jul 2012 - 1:45
Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë… Foto34-300x187Probleme serioze në qarkullim shkaktoi drejtuesi i një furgoni – frigorifer i cili kishte harruar të mbyllte derën e pasme të furgonit.

Kështu, 24 ton sardele që kishte në furgon, u shpërndanë në asfalt, duke bllokuar trafikut.

Shoferët që ecnin në autostradën pranë Kolobrzeg në Poloni u bllokuan në një trafik të dendur për orë të tëra, deri sa të bëhej pastrimi i rrugës nga peshqit që ishin shpërndarë një qindra kilometra.

Shoferit të pakujdesshëm iu vu gjobë 63 euro, por do të paguajë edhe 6.300 euro për pastrimin e autostradës nga sardelet. /alb-observer.com/Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë… Foto18Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë… Foto23Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë… Foto35


Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë… Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë…

prej Sat 14 Jul 2012 - 9:35
epo Polak ska faj ..

te gjitha barsaletat ketej fillojne na ishte nje polic ..apo na ishte nje Polak Dhe çudirat s’kanë të sosur! 24 ton sardele në autostradë… 3631317773
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi