Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dasma e bushtrës i kushtoi 250 000 dollarë

prej Sat 14 Jul 2012 - 15:22
– Qytetarja e New Yorkut, Wendy Diamond ka shpenzuar 250 000 dollarë për dasmën e bushtrës së saj. Vetëm për orkestër në dasmë ajo ka shpenzuar 15 000 dollarë, kurse për fustanin e nusërisë 6 000 të tjerë.

Dasma e bushtrës i kushtoi 250 000 dollarë F1_14-wendy-balline-ne-kuriozitete1342268747
Shumën tjetër të 250 mijë dollarëve ajo e ka shpenzuar për restorant dhe dekorime.

Në “martesën” e bushtrës së saj kanë qenë 250 njerëz dhe 50 qenë, transmeton gazeta boshnjake Dnevni avaz.B: info


Dasma e bushtrës i kushtoi 250 000 dollarë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi