Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E pabesueshme! Bodybuilder arrin të pamundurën (video)

prej Sun 15 Jul 2012 - 13:38
E pabesueshme! Bodybuilder arrin të pamundurën (video) CirkuFuqia e njeriut është vërtet pa kufi!

Tendenca për thyerjen e rekordeve të ndryshme të arritura më parë nga njerëz të fuqishëm, apo me aftësi të supreme, gjithmonë ka qenë tërheqëse dhe në epiqendër.

Por, ajo çka do të shikoni në videon që alb-observer.com ju paraqet, sigurisht që nuk radhitet në këto dukuri, përkundrazi me meritë mund të themi se Bodybuilder, arrin të pamundurën!

Ndiqni videon dhe do kuptoni:E pabesueshme! Bodybuilder arrin të pamundurën (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi