Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Gazetari kapet mat live në TV! Çfarë po bënte ai?

prej Sun 15 Jul 2012 - 18:46
Gazetari kapet mat live në TV! Çfarë po bënte ai? Gazetari-300x187Janë nga ato momente të cilat vërtet të lenë me gojë hapur…

Kështu dhe gazetari në fjalë, teksa folësi i buletinin informativ të edicionit qendrorë të lajmeve filloi t’i prezantonte ato, u zu mat!

Kur kolegët i bënë atij me shenjë që të bënte kujdes, ishte tepër vonë… kamera e edicionit të lajmeve kishte fokusuar atë që pikërisht ai po shikonte në ato çaste, por sëbashku me të e panë dhe miliona teleshikues.

E çfarë ishte ajo që ai po shikonte?

Fotografia fletë vetë.
Eh thuaj, kështu janë këto punë, femra qenia më e bukur e kësaj bote…
A s’është kështu?
Gazetari kapet mat live në TV! Çfarë po bënte ai? TVGazetari kapet mat live në TV! Çfarë po bënte ai? TVMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi