Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default E pabesueshme! Shpëtoi për mrekulli (video)

prej Wed 18 Jul 2012 - 22:02
E pabesueshme! Shpëtoi për mrekulli (video) Aksident-ne-Rusi-300x208Shikoni në videon që alb-observer.com ju paraqet, ku një burrë shpëtoi për mrekulli, kur mbi të u “vërsulën” një kamion dhe dy vetura…

Teksa vetura po ecte në korsinë e saj në autostradë dhe ai po filmonte për qejf të tij, papritur një kamion, nga kahu i kundërt, bën kthesë 360 gradë, në mes të autostradës dhe… bam!

Që të dy automjetet “fluturuan” dhe u përplasën në një benzinat ku një punonjës i saj, për pak sa nuk u zu poshtë tyre, duke shpëtuar për mrekulli. Sigurisht që nuk i mbeti pikë gjaku…!

Shikoni videon, pamjet janë vërtet të fuqishme:InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: E pabesueshme! Shpëtoi për mrekulli (video)

prej Wed 18 Jul 2012 - 22:13
Ka momente qe te ndimon zoti lart........

Hekurat hekura jan shyqyer qe se ka gjet gje kte burrin se gjynah ..... Te shohesh vdekjen me sy i thon ksaj...


E pabesueshme! Shpëtoi për mrekulli (video) 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer E pabesueshme! Shpëtoi për mrekulli (video) 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi