Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Dalin në shitje pantallonat me ajër të kondicionuar..

prej Thu 19 Jul 2012 - 0:02
Dalin në shitje pantallonat me ajër të kondicionuar.. 16661d1342633362-dalin-ne-shitje-pantallonat-me-ajer-te-kondicionuar-fghjkFundshpinë me djersë? Shumë shpejt kjo do i përkasë të kaluarës. Të paktën në Japoni, ku një kompani ka shpikur një palë pantallona me ajër të kondicionuar.

Konsumatorët megjithatë do të duhet të përballojnë njëfarë zhurme që vjen nga sistemi i kondicionimit, por edhe faktin që të tjerët do shohin me çudi pantallonat që lëvizin për shkak të erës që krijon kondicioneri.
Kondicioneri furnizohet me dy bateri dhe është i vendosur në një xhep të jashtëm. Bateritë mund të mbajnë disa orë. Kondicioneri hiqet dhe pantallonat mund të lahen.
Japonezët nuk duken shumë të interesuara se pantallonat e tyre do jenë të shëmtuara, por mjafton që të jenë të freskët


Dalin në shitje pantallonat me ajër të kondicionuar.. Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi