Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

default Misteri më i madh i planetit Mars (video)

prej Thu 19 Jul 2012 - 13:58
Misteri më i madh i planetit Mars (video) Mars-dhe-misteret-e-tij-300x163Nga të gjitha “mrekullitë” që ndodhin në planetin Mars, asnjëra prej tyre nuk mund t’ia kalojë misterit të “drunjëzuar” të kreshtave të shpatës në majën e tij.
Mesa duket, prezenca e tyre në një gamë të gjerë të formacioneve gjeologjike, mund të shpjegohet vetëm nga disa dukuri elektrike në nivel fantastik./alb-observer.com/

Ndiqni detajet në video:Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi