Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shqiptare apo Kosovar?

prej Thu 14 Oct 2010 - 21:00
Shqiptare apo Kosovar?

Me krijimin e shtetit te Kosoves aty ka filluar te lulezoje nje identitet i ri qe quhet nga shume kush si Kosovar.
Si mendoni ju?


Shqiptare apo Kosovar? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Sat 16 Oct 2010 - 10:58
Neve vete Kosovare Shumica Prej tyre duan te indetifikohen si Shtet Ne vete Nuke quajn me veten Shqipetar Por ''Kosovare''... Kemi ligjet ,kushtetune ,falamurin,dhe Instutucionet tona .
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Sat 27 Nov 2010 - 22:53
Ne kemi nje identitet qe nuk mund te na ndryshoj askush,jemi Shqipetar,por sa per spjegim,per shkak te pjeses pakice ekzistuese ne Kosove dhe si shtet i ri do zoti shume shkurt,mbete thenie kosovar,je jemi vertet shqipetar te kosoves,por jo kosovar,sepse kosovar eshte dhe serbi,romet,boshnjaket,turqit qe kane lind dhe ende jetojn ne kosove.
Prandaj ne rrespekt te te gjitheve,ne jemi Shqipetar te Kosoves,qofte jeteshkurt dhe flamuri kosovar me yjet e identifikuara te pakices ne kosove,dhe u jetesoft shume shpejt SHQIPERIA ETNIKE-NJE KOMB-NJE FALMURAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Sat 27 Nov 2010 - 22:56
Vigani shkruajti:Ne kemi nje identitet qe nuk mund te na ndryshoj askush,jemi Shqipetar,por sa per spjegim,per shkak te pjeses pakice ekzistuese ne Kosove dhe si shtet i ri do zoti shume shkurt,mbete thenie kosovar,je jemi vertet shqipetar te kosoves,por jo kosovar,sepse kosovar eshte dhe serbi,romet,boshnjaket,turqit qe kane lind dhe ende jetojn ne kosove.
Prandaj ne rrespekt te te gjitheve,ne jemi Shqipetar te Kosoves,qofte jeteshkurt dhe flamuri kosovar me yjet e identifikuara te pakices ne kosove,dhe u jetesoft shume shpejt SHQIPERIA ETNIKE-NJE KOMB-NJE FALMUR
dhe nje gjak
Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Sat 27 Nov 2010 - 23:00
Me fal Berti se nuk e harrova qellimisht,por nga emocionetTimi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Sun 28 Nov 2010 - 0:34
Ouuuuuuuuu edhe kjo pyetje egiston kam menduar qe jemi bashk?

Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Sun 28 Nov 2010 - 9:19
Anna shkruajti:Shqiptare apo Kosovar?

Me krijimin e shtetit te Kosoves aty ka filluar te lulezoje nje identitet i ri qe quhet nga shume kush si Kosovar.
Si mendoni ju?

Jane disa qe na cuajne keshtu, kudo prezantohemi si shqiptare dhe asnjeher si kosovare sepse jemi shqiptare dhe gjithmon e duam flamurin kuq e zi, jemi nje komb nje gjak i ashtuquajturit gjak shqiptari.!
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Mon 29 Nov 2010 - 4:41
Mua nuk me pelqen kjo pyetje aspak me besoni.....
My Love
My Love
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 75
<b>Hobi</b> Hobi : Une mbart nje bishe, nje engjell dhe nje te cmendur brenda vetes.
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : N'parajs.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/02/2015

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

prej Fri 3 Apr 2015 - 9:47
Te Dyjat ku ka me mire per te te marr bota ne sy    grrrr grrrr


Nuk lejoj askend te kaloje nga truri im dhe te lere aty gjurmet e kembeve te tij te pista.
Sponsored content

default Re: Shqiptare apo Kosovar?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi