Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Plas skandali :Studentja marrëdhënie seksuale me profesorin për bast, fshehurazi filmimi në internet

prej Fri 20 Jul 2012 - 10:27
Plas skandali :Studentja marrëdhënie seksuale me profesorin për bast, fshehurazi filmimi në internet A-Studentja...-300x200

Çdo gjë filloi për një bast midis shokëve.
Por, kjo kapricio basti është kthyer në super skandal me një video por
nografike e cila përfshin një studente dhe profesorin e saj të filmuar
duke bërë marrëdhënie sek suale.
Një grup studentësh, vendosën bast midis tyre për historinë në fjalë.
Çdo gjë filloi 17-korrikun e shkuar, kur një Anonim 17:56 (ky është
pseudonimi i tij) ‘mundi’ të filmonte marrëdhënien sek suale të një
profesori me studenten e tij brenda në makinë.
Video ka një kohëzgjatjeje 39 minutash.
Në të duket një femër dhe një burrë, identiteti i të cilit, u zbulua më
vonë nga policia, pasi anonimi kishte hedhur videon e regjistruar në
internet. Për këtë u raportuan në polici e cila mori reagojë menjëherë
për zbardhjen e këtij skandali ‘basti’.

Marrëdhënia sek suale është regjistruar natën në një makinë të vogël.
Detajet e saj janë disi të errëta, por dallohen qartë lëvizjet e dy
personave, si dhe dëgjohen rënkimet tyre shumë mirë. Bile ka dhe raund
të dytë, gjë që tregon se çdo gjë bëhet me dëshirë të plotë dhe me
vetëdije nga të dy.
Megjithatë, imazhet e filmit tregojnë se të paktën njëri nga dy personat
është në dijeni të filmimit, por kjo nuk e pengon atë dhe as e trembë
edhe pse mund të kthehej në një “epilog” publik, ndaj vazhdon të…
shijojë!
Sipas bastit, çdo gjë duhej të mbaronte me aq, por nuk ndodhi ashtu.
Video u kthye lojë dhe kaloi nga dora në dorë, kopjet qarkullojnë në mp3
në mesin e studentëve, e deri kur anonimus e vendosin atë në internet
dhe skandali plasi.

Video e titulluar “Një grua që e tradhton burrin e saj”, kthehet në
cliccatissimo nga frekuentuesit e një web-i pornografik në janar duke i
bërë protagonistët në vipa-pornostar.
Shpejtësia e lajmit gojë më gojë si dhe hedhja e videos në web-in
pornografik, bëri që dikush të njohë studenten bionde që ndodhej brenda
në makinë.
Kështu, ‘biondina’ (studentja) e kallëzojë ngjarjen në polici.
Hetimi i menjëhershëm i policisë, falë agjentëve të saj të Krimit
Elektronik, bëri të mundur zbulimin dhe identifikimin e personave/rinjve
të cilët kishin sajdisur gjithë këtë mesele, por që trashmë ndodhen në
një pozicion të vështirë.

Të rinjtë janë akuzuar nga prokuroi Emiliano Arnesano, për shpifje,
ndërhyrje në jetën private të personit, publikimi të pamjeve filmike me
përmbajtje por nografike të regjistruar fshehurazi pa dijeninë e të
implikuarve


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Plas skandali :Studentja marrëdhënie seksuale me profesorin për bast, fshehurazi filmimi në internet 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi