Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E pabesueshme! Krijuan tornado zjarri me reflektor

prej Sat 21 Jul 2012 - 15:49
E pabesueshme! Krijuan tornado zjarri me reflektor TornadoEdhe pse shumë herë shkencës i duhen vite të tëra studimi dhe hulumtimesh të panumërta, për disa mjaftojnë një ide dhe pak çaste, që të arrijnë rezultatin e duhur!

Ndaj të vetmet mjete që iu deshën ishin disa reflektorë dhe jo shumë logjikë, pasi gjërat mund të dilnin jashtë kontrollit me pasoja tragjike…
E megjithatë, testi u krye me sukses./alb-observer.com/

Shikoni në video testin e “çmendur”:


E pabesueshme! Krijuan tornado zjarri me reflektor Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 80
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: E pabesueshme! Krijuan tornado zjarri me reflektor

prej Sat 21 Jul 2012 - 15:53
shume interesante


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: E pabesueshme! Krijuan tornado zjarri me reflektor

prej Sat 21 Jul 2012 - 16:01
uauuuu vertet e pabesueshme por e vertet


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Sponsored content

default Re: E pabesueshme! Krijuan tornado zjarri me reflektor

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi