Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Lapsi i futet në kokë. 1mm e ndan nga vdekja vogëlushen 2 vjeçare

prej Sun 22 Jul 2012 - 0:40
Lapsi i futet në kokë. 1mm e ndan nga vdekja vogëlushen 2 vjeçare Lapsi-i-futet-ne-koke-1mm-e-ndan-nga-vdekja-vogelushen-2-vjecareWren Bowell bëri një operacion që zgjati 4 orë pranë spitalit Frenchay, në Bristol, për të hequr një laps që kishte depërtuar përmes syrit në pjesën e kafkës ku vetëm për 1 mm sipas mjekëve kishte shpëtuar pa i prekur trurin.

2 vjeçarje nga Peasedown Shën Gjonit pranë Radstock, Somerset, ishte në dhomën e saj duke vizatuar dhe për t'i treguar prindërve të saj vizatimin magjik të saj, ajo vrapoi dhe u rrëzua nëpër shkallë ku lapsi i futet në syrin e djathtë duke i shkatërruar tre enët e gjakut dhe humbur por për fatin e saj nuk i kishte prekur trurin.

Ajo qëndroi 3 javë në spital dhe tani është mirë por kontrollet e saj do të vazhdojnë deri në një sigurim të plotë të gjendjes së saj shëndetsore.Lapsi i futet në kokë. 1mm e ndan nga vdekja vogëlushen 2 vjeçare Lapsi-i-futet-ne-koke-1mm-e-ndan-nga-vdekja-vogelushen-2-vjecare-2Lapsi i futet në kokë. 1mm e ndan nga vdekja vogëlushen 2 vjeçare Lapsi-i-futet-ne-koke-1mm-e-ndan-nga-vdekja-vogelushen-2-vjecare-3Lapsi i futet në kokë. 1mm e ndan nga vdekja vogëlushen 2 vjeçare Pas-operacionit


Lapsi i futet në kokë. 1mm e ndan nga vdekja vogëlushen 2 vjeçare Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi