Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer

prej Mon 23 Jul 2012 - 19:34
nje person qe mori pilula per te luftuar tullacllekun pretendon se ato e kane kthyer ne femer
inxhinieri i informatikes william mckee tha se floket nuk ju rriten por ne vend te kesaj ju rrit gjoksi dhe vithet
pak muaj pasi nisi te ndryshoje forme mckee mendoj se ishte kohate kthehej plotesisht ne femer nisi te vishte robe femrash dhe e quajti veten mandi
inxhinieri amerikan punonte ne silicon valley,thote se ilaci propecia i ndryshoj balancen hormonale ne trup dhe tani po shqyrton mundesine per nje ndryshim te plote te seksit
mckee 35 vjec babi i nje femije 5 vjec tha se trupi nisi te merrte forma femre,shpatullat nisen te bien ne forme femerore ijet ju bene si te nje gruaje dhe nisi ti dilte gjoksi
ai tha se gjate tranzicionit nga mashkull ne femer,pati probleme dhe mendoj vetvrasjen
propecia ehte nje ilac qe shkaktonprobleme seksuale si impotence dhe libidos po ashtu shkakton dhe probleme ne tru
ne 27 shtete ne usa jane nritur padi kunder ketij ilaci


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer

prej Mon 23 Jul 2012 - 19:35
ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 2585209286 ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 2585209286 ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 2585209286 mos e bej ate pune ti ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer

prej Mon 23 Jul 2012 - 19:37
Tironci shkruajti:ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 2585209286 ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 2585209286 ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 2585209286 mos e bej ate pune ti ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 3631317773
qyq mer lal skam lujt mendsh une plus kam pas sukses me tullacllekun ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: ilaci kujder tullacllekut me kthyen ne ... femer

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi