Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë

prej Wed 25 Jul 2012 - 17:49
First topic message reminder :

Një mbretëreshë bukurie kishte rënë ose e kishin hedhur pasi akoma e sot nuk është zbuluar nga kati i 12-të i apartamentit të ish-burrit të saj.
Sahar Daftary, 23, ra nga kati i 12-të, ndërsa ajo ishte në banesën e Rashid Jamil për të diskutuar një argument që i kishin çuar ata në ndarjen e tyre pas martese.

Ajo ishte martuar një vit më parë me biznesmenin Jamil, me një martesë islamike, por kur kishte zbuluar se ai kishte një grua sekrete dhe dy fëmijë martesa e tyre kishte marrë fund.

Pas vdekjes së saj, policia arrestoi Jamil por ai u la i lirë dhe pa asnjë akuzë.
Një hetim gjyqësor u shty vitin e kaluar, pasi familja e zonjës Daftary akuzoi policinë për dështimin, për të kryer një hetim të duhur.Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë - Faqe 2 Gruaja-bie-nga-kati-i-12-te-pasi-zbulon-se-burri-kishte-nje-grua-tjeter-dhe-2-femije

Në ditën e vdekjes së saj, Miss Daftary kishte udhëtuar nga shtëpia e saj në Brentford, West London, për të marrë pjesë në një shfaqje të modës në Mançester.
Ajo vendosi për të shkuar dhe për të vizituar zotin Jamil pasi në telefon kishin patur një argument dhe vendosën të takoheshin.
Me të mbërritur në ish shtëpinë e saj në Salford Quays, Greater Manchester,
ajo gjeti dy gra atje.
Njëra ishte Helen Louise Marshall i tha jurisë se ajo ishte futur në shtëpinë e z Jamil nga një mik i përbashkët dhe jetonte në apartamentin e tij, derisa shtëpia e saj të ishte gati pasi po ndërtohej.
Ajo ishte në banesë me mikun e saj Lauren, kur Z. Jamil erdhi.
Ajo tha se ai dukej i frikësuar dhe i hutuar dhe i kërkoi atyre ti lënë vetëm.

Mis Daftary mbërriti në banesë rreth orës 8.30pm dhe çifti u dëgjua të kishte një diskutim të nxehtë para se të hynin në dhomën e gjumit ku dy shoqëruesit kishin qëndruar.
1 orë më vonë trupi i bukuroshes u gjet i vdekur poshtë pallatit.Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.

Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë

prej Wed 25 Jul 2012 - 22:10
Silvana shkruajti:e nxjerr nga dera dhe e mbyll pastaj...dritarja rri myll,se si dihet ndoshta kthehet grrrr
eheeeeeeeeeeee mendova se te vinte keq per te moj grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë - Faqe 2 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë

prej Wed 25 Jul 2012 - 22:24
lene mo


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë - Faqe 2 Image
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë

prej Wed 25 Jul 2012 - 22:31
Edhe e tradhetuar edhe viktime... Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë - Faqe 2 2585209286


Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Gruaja bie nga kati i 12-të pasi zbulon se burri kishte një grua tjetër dhe 2 fëmijë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi