Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:37
nje nigerian eshte (vrare) nga 6 grate e tij,te cilat e kane detyruar te kryeje maredhenie seksuale pa ndaluar me te gjitha ato.uroko onoja ishte martuar me 6 nga femrat me te bukura ne qytetin ugbugbua,pasi eshte bere i pasur daily post njofton se pese grate e tjera e kishin kapur xhelozia kur e kane par burrin e tyre duke hyre ne dhomen e gruas me te re,prandaj jane armatosur me thika dhe shkopinj dhe e kane detyruar ate qe te beje seks maratonik me te gjashtat

onoja ka arritur te kenaqe kater nga te gjashte grate e tij,por kur ka arrtur tek e pesta i ka ndaluar zemra, gruaja e tij me e re ka treguar se pese grate e tij kishin ikur kur kane kuptuar qe ai kish vdekur

dy nga grate jane arrestuar,ndersa policia eshte ne kerkim te te tjerave

www.shokuese.com


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:41
Durrsaku shkruajti:nje nigerian eshte (vrare) nga 6 grate e tij,te cilat e kane detyruar te kryeje maredhenie seksuale pa ndaluar me te gjitha ato.uroko onoja ishte martuar me 6 nga femrat me te bukura ne qytetin ugbugbua,pasi eshte bere i pasur daily post njofton se pese grate e tjera e kishin kapur xhelozia kur e kane par burrin e tyre duke hyre ne dhomen e gruas me te re,prandaj jane armatosur me thika dhe shkopinj dhe e kane detyruar ate qe te beje seks maratonik me te gjashtat

onoja ka arritur te kenaqe kater nga te gjashte grate e tij,por kur ka arrtur tek e pesta i ka ndaluar zemra, gruaja e tij me e re ka treguar se pese grate e tij kishin ikur kur kane kuptuar qe ai kish vdekur

dy nga grate jane arrestuar,ndersa policia eshte ne kerkim te te tjerave

www.shokuese.com


Sa lajm i mire per te gjith Mashkujt qe kan mendjen vetem ke Grate .. doni dhe nga 7 Gra 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 2585209286 hajde burrni hajde
6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 2585209286 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:41
Princesha shkruajti:
Durrsaku shkruajti:nje nigerian eshte (vrare) nga 6 grate e tij,te cilat e kane detyruar te kryeje maredhenie seksuale pa ndaluar me te gjitha ato.uroko onoja ishte martuar me 6 nga femrat me te bukura ne qytetin ugbugbua,pasi eshte bere i pasur daily post njofton se pese grate e tjera e kishin kapur xhelozia kur e kane par burrin e tyre duke hyre ne dhomen e gruas me te re,prandaj jane armatosur me thika dhe shkopinj dhe e kane detyruar ate qe te beje seks maratonik me te gjashtat

onoja ka arritur te kenaqe kater nga te gjashte grate e tij,por kur ka arrtur tek e pesta i ka ndaluar zemra, gruaja e tij me e re ka treguar se pese grate e tij kishin ikur kur kane kuptuar qe ai kish vdekur

dy nga grate jane arrestuar,ndersa policia eshte ne kerkim te te tjerave

www.shokuese.com


Sa lajm i mire per te gjith Mashkujt qe kan mendjen vetem ke Grate .. doni dhe nga 7 Gra 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 2585209286 hajde burrni hajde
6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 2585209286 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
zemer une nje e kam boll sjam nigerian grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:45
Ruje mire qate qe e ki dhe shkon dhe ti si ky 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:47
Princesha shkruajti:Ruje mire qate qe e ki dhe shkon dhe ti si ky 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
jo moj zemer jo e kam pranuar qe eshte i vetmi vedn ku femra eshte me e zonja se mashkulli nje femer mund te shkoje me 20 meshkuj rradhazi por nje mashkull smundet se vdes grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:20
Durrsaku shkruajti:
Princesha shkruajti:Ruje mire qate qe e ki dhe shkon dhe ti si ky 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
jo moj zemer jo e kam pranuar qe eshte i vetmi vedn ku femra eshte me e zonja se mashkulli nje femer mund te shkoje me 20 meshkuj rradhazi por nje mashkull smundet se vdes 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
fol per vete ti jo per te tjeret 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:28
Tironci shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Princesha shkruajti:Ruje mire qate qe e ki dhe shkon dhe ti si ky 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
jo moj zemer jo e kam pranuar qe eshte i vetmi vedn ku femra eshte me e zonja se mashkulli nje femer mund te shkoje me 20 meshkuj rradhazi por nje mashkull smundet se vdes 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
fol per vete ti jo per te tjeret 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
me fal se nuk isha ketu tironso per vete fola grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:29
6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 81192
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:32
Tironci shkruajti:6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 81192
she she si gzon ky amoooooooooooooon i ke dhene provat ti lali apo mburresh kot?6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:33
Durrsaku shkruajti:
Tironci shkruajti:6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 81192
she she si gzon ky amoooooooooooooon i ke dhene provat ti lali apo mburresh kot?6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Pse te eshte naku njeri ty 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:34
Tironci shkruajti:
Durrsaku shkruajti:
Tironci shkruajti:6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 81192
she she si gzon ky amoooooooooooooon i ke dhene provat ti lali apo mburresh kot?6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Pse te eshte naku njeri ty 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
skam qene ne usa ndonjehere qe ti marr ne interviste6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:36
e kam provu ,e kam provu 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:37
Tironci shkruajti:e kam provu ,e kam provu 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574
ok pra grate e ketij nigerianitqe cdiq po te presin grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:38
pse u mbarun ruset kshu 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1986279574
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:39
she she do zihesh me obamen more se jeni ne koflikt ju amerikont me ruset grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:41
osht Obama me Putinin..

po ne jemi rehat me TANJAT e me babushkat 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:43
Tironci shkruajti:osht Obama me Putinin..

po ne jemi rehat me TANJAT e me babushkat 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
aaaaaaaa me babushkaaaaaaaat grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:47
jo me se jane djevucka 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 ,

po i pelqen kur i thu me perkedheli babushka 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:49
Tironci shkruajti:jo me se jane djevucka 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773 ,

po i pelqen kur i thu me perkedheli babushka 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 3631317773
bej te fala njeres prej meje grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 19:52
po re po...
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 20:57
o durssi...
ne nje tem me the...ju grat jeni te afta me pas shum burr ne krevat...
ama ju,ngeckeni rruges...s grrrr


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 21:20
Silvana shkruajti:o durssi...
ne nje tem me the...ju grat jeni te afta me pas shum burr ne krevat...
ama ju,ngeckeni rruges...s grrrr
per kete e kisha fjalen
ta kam thene qe ne kete fushe jeni me te afta grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 21:22
e pra...flm


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. Image
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 21:23
Silvana shkruajti:e pra...flm
ske pse me falenderon e kam deklaruar qe ne fillim apo jo grrrr


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

prej Wed 25 Jul 2012 - 21:27
ahahhahahahaha...po po ke te drejt,...skam cte them... stern


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes.. Image
Sponsored content

default Re: 6 grate e tij kerkojne te kryejne mardhenie,teksa arrin te e 5 ai vdes..

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi