Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin

prej Wed 25 Jul 2012 - 20:32
Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin B_200_150_16777215_00___images_Aktualitet_linHajdutët i kanë vjedhur pensin ndërsa ai po flinte, thotë policia. Fei Lin, 42 vjeç nga Niqiao, fshat aftër qytetit të Uenling në Kinë, i ka thënë policisë se ndërsa flinte, hajdutët kanë hyrë në dhomën e tij dhe i kanë vënë një thes në kokë.

“Më vunë diçka në kokë dhe me hoqën atë që më vodhën dhe më pas u larguan”, tha Lin. “U trondita por nuk ndjeva asgjë, vetëm kur pashë gjakderdhje dhe penisi im nuk ishte më”.

Policia beson se agresorët kanë qenë xheloz pasi Lin kishte marrëdhënie me disa femrat të zonës. Por Lin mohon të jetë përfshirë në lidhje jashtëmartesore.

Punonjësit e emergjencës dhe policia kërkuar në pjesën e trupit të Lin por nuk arritën të gjenin gjë. Tashmë nuk ka më shpresë për gjetjen e penisit por po kërkohet për kapjen e hajdutëve xhelozë.


Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin

prej Wed 25 Jul 2012 - 20:36
Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 2585209286 Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 2585209286 Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 3631317773 Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 3631317773 Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 482245 Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 482245 ky qenka lajm Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 81192 Hajdutët xhelozë i vjedhin penisin 81192
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi