Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

prej Thu 26 Jul 2012 - 20:52
Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… Penny-Lawrence-223x300

Penny Lawrence e humbi nënën e saj në një moshe të vogël.Kjo e
drejtoi vëmendjen e saj në kërkim të të atit, të cilin nuk e njohu
kurrë.28-vjeçarja nuk do e kishte menduar asnjëherë se kur ta takonte
për herë të parë do të binte në dashuri me të atin dhe aq më pak që do
të priste fëmijë me të.Garry Ryan, 46-vjeçar, e kishte braktisur nënën e
Penny-t kur ajo ishte ende shtatzënë. Vogëlushja u rrit nga gjyshërit,
por kur ata ndërruan jetë dhe pas humbjes së nënës së saj.Vajza e gjeti
babain e saj në Houston dhe menjëherë ra në dashuri me të. Cifti nuk
mendon se marrëdhënia e tyre nuk përbën inçest, por thjesht është një
simptomë që është zbuluar në vitet ’80 dhe që njihet me emrin Genetic
Sexual Attraction (Tërheqja seksuale gjenetike).Kjo sindromë prek ata
njerëz që kanë të njëjtin gjak por që nuk janë rritur bashkë duke
shkaktuar tek këta persona një ndjenjë shumë të fortë që e kthen
afeksionin familjar në dashuri.Cifti është i lumtur që po pret një
fëmijë, por frika e tyre më e madhe është ndarja sepse ligji amerikan
nuk lejon marrëdhëniet mes anëtarëve të një familjeje.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

prej Thu 26 Jul 2012 - 20:58
Boo ca nuk po ndodhe sote ..
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

prej Thu 26 Jul 2012 - 21:00
Princesha shkruajti:Boo ca nuk po ndodhe sote ..
Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 3631317773 Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 3631317773u tmerrove zemer? Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 81192


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

prej Thu 26 Jul 2012 - 21:00
po i vjen fundi avash avash si duket Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 1540093706
Sole
Sole
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 731
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne mergrim
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/02/2012

default Re: Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

prej Thu 26 Jul 2012 - 21:01
e kisha lexuar para disa muajesh.......cfare nuk ndodh ne kete bote.......


Vetëm kush dëgjon përtej zërit
kupton shpirtin ...
Vetëm ata që kanë vuajtur, dashur ...
besuar dhe humbur ...
E kuptojnë nëse një zemër është e sinqertë.

cdo gabim ka pendim......por e shkuara nuk ka kthim ....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

prej Fri 27 Jul 2012 - 1:57
Lajm i vjeter,ta shpifin e keta Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… 496935


Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar… Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Jam shtatëzëne nga babai im dhe ne jemi shumë të Dashuruar…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi