Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shen Maria shfaqet ne trungun e nje peme, pelegrinazh ne New York

prej Fri 27 Jul 2012 - 1:58
Shen Maria shfaqet ne trungun e nje peme, pelegrinazh ne New York BesimNje pelegrinazh i vertete dhe i qarte i besimtareve te krishtere qe duan te adhurojne dhe te luten perpara nje peme bilboa, sepse pikerisht ne trungun e saj u shfaq Zonja Guadalupe, shenjtorja mbrojtese e Meksikes.

Shen Maria madje edhe kishte folur me besimtaret. Duke patur parasysh pjesemarrjen e madhe te besimtareve, policia ta shperndante te gjithe turmen perreth zones se re te kultit. Ne kembet e Shen Maries besimtaret lane qirinj, lule dhe imazhe fetare.


Shen Maria shfaqet ne trungun e nje peme, pelegrinazh ne New York Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi