Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shikoni 10 mënyra të sigurta që bëjnë gruan të ndahet nga ju

prej Sat 28 Jul 2012 - 22:59
Kërkoni që të divorcoheni nga bashkëshortja juaj dhe ajo nuk ua jep këtë të drejtë?Shikoni dhe mësoni në videon e mëposhtme 10 mënyra që do detyrojnë gruan tuaj të ndahet nga ju.


Shikoni 10 mënyra të sigurta që bëjnë gruan të ndahet nga ju  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi