Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Zhgarravina...dedikuar vetes!

prej Sun 17 Oct 2010 - 19:10
First topic message reminder :

Me dhimbsesh,e thyer e vetmuar
nje stol i parkut te vjeter...
I zhveshur nga ngjyrat
i derrmuar nga te ftohtit dhe shirat.
Nje perberje e turbullt...
nje mase e qullet qe vetem loton,
nje gur i rende qe vetem godet
nje fjale e thene qe vetem vret...
Me dhimbsesh...

Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 Images?q=tbn:ANd9GcRdnegUPYZtXvyyCYlaGp_w-vfp5cgE38fUZLjSrapVWQh8QnI&t=1&usg=__NjXMLLGcrRzaSIa3iPoGFeF4jM0=

Burimi: FV


Edituar për herë të fundit nga Ariana në Mon 24 Dec 2012 - 22:44, edituar 1 herë gjithsej


Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM

Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Zhgarravina...dedikuar vetes!

prej Sun 1 Jun 2014 - 18:15
Shume njerez shkruajn me dore...
Shume njerez shkruajn me kembe...

Ndaj edhe fjala e urte, "Kush s'ka koke, ka kembe"...

Qe te shkruash me dore, duhet mendje qe te drejton...
Qe te shkruash me kembe, duhen mendje qe te drejtojne...

Dicka s'po kuptoj, kjo qeveria jone shkruan me dore apo me kembe?!


Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 6ds9w0
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Zhgarravina...dedikuar vetes!

prej Sun 1 Jun 2014 - 22:59
AnGeLiC shkruajti:Kam ndryshuar.Nuk jam me e njejta si me pare.Mundet te jete per mire mundet dhe jo!Ndoshta te jem ajo qe deshirojne te tjeret,por jam ajo cfare jam munduar te tregoj.Nuk ju pelqej disave,ok,nuk eshte e thene tju pelqej te gjitheve.Me intereson respekti e vleresimi i atyre qe me  duan.
Kam humbur njerez,kam fituar te tjere.Te ndryshem nga vetja...Edhe ashtu njerezit e njejte zbehen.Eshte mire te pershtatesh ndonjehere me njerez ndryshe nga ty.

Kam dashur nje here,jam dashuruar ne te njejten kohe.I dhashe te gjitha.Mund te ja vlente mundet edhe jo.Per mua ja vlente.
Jam zhgenjyer ose deshperuar (urrejtja nuk ekziston ne fjalorin tim). U zhgenjeva sepse i desha vertet disa njerez,isha afer tyre ne cdo hap.Ata jo.Zgjodhen te ndryshojne rruge.I perzeva.Cfare i desha?Edhe ashtu kush e meriton te jete afer teje kurr nuk largohet.

Mesova shume nga dashuria edhe zhgenjimet.Mesova te bej shoke/qe e vetme,por vete ata me mesuan te bej edhe armiq.
Mundet te kem nje karakter fallco,por kam zemer qe rralle e gjen.
Toleroj gjithcka por nuk i fal te gjitha.Ndjese per ata qe si degjova dhe falenderoj ata qe me kane degjuar!!!
Na trego autorin te lutem Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 517545930  Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 517545930  Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 517545930 ,sepse ndryshe del shkelje ligji kkk
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Zhgarravina...dedikuar vetes!

prej Sun 1 Jun 2014 - 23:38
Zoteri Albo ! Ndonje zhgarravine keni te ndani me ne? Kenaqesia juaj dhe gjithashtu nder per ne!!!!  Very Happy 


Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Zhgarravina...dedikuar vetes!

prej Sun 1 Jun 2014 - 23:44
Thesaret i trajtoj si thesare,e per zhgarravina e hedh ne kosh c'do mbremje copa zhgarravinash e bashke me to e bojen e stilografit tim.

Autorin te lutem, Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 3322515229 sepse ndryshe do kerkoj ne arshiven time per te. Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 1540093706
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Zhgarravina...dedikuar vetes!

prej Sun 1 Jun 2014 - 23:50
Kerkoje atehere!

Nese gjen dicka te tille atehere betohem se nga sot eshte hera e pare dhe e fundit qe me shihni ketu!!

Zhgarravina ne gjuhen metaforike (metafore)!

Ndoshta gaboj me shprehjen,sorry!!


Zhgarravina...dedikuar vetes! - Faqe 8 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Zhgarravina...dedikuar vetes!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi