Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default "Monstra" që po çudit njerëzit

prej Sun 29 Jul 2012 - 1:50
"Monstra" që po çudit njerëzit B_250_200_16777215_00___images_Jete_monsterMisteri vazhdon të shoqëroi zbulimin e një krijesë të neveritshme, e cila u gjet poshtë urës Bruklin në Nju Jork. E quajtur “monstra e Manhatanit” ka trup të neveritshëm, fytyrë të gjymtuar dhe në fund të gjymtyrëve ka pesë gishta si njerëzit.

Pas këtij zbulimi kanë nisur të qarkullojnë ide nga më të ndryshmet, disa thonë se ajo është krijesë uji, disa të tjerë pretendojnë se është derr i pjekur apo edhe qen i ënjtur. Por nga edhe nga ata qe e konsiderojnë shenjë ogurzi.

Fotografi amator, Denise Ginley, ka fotografuar këtë krijesë. Një specialist i botës së egër thotë se kjo krijesë mund të jetë një qen i ngordhur.


"Monstra" që po çudit njerëzit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi