Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vajza e vogel me 3 goje (FOTO)

prej Sun 29 Jul 2012 - 14:03
Vajza e vogel me 3 goje (FOTO) 16899d1343562591-vajza-e-vogel-me-3-goje-foto-vajza4
Nje vajze ne indonesi, familje e varfer, qe nga lindja e saj ka pasur crregullim organor behet fjal per gojen e cila ne forme te pazakonte goja e saj eshte rritur dhe duket si eshte trefishuar dhe ajo ka tre pale dhembe , mjeket thone qe kjo eshte dicka e pazakonte dhe qe ndodh ralle, dhe se kurre nuk kan provuar te bejne kete operacion me pare , dhe duhet nje shume parash e madhe per te bere kete operacion , te cilen familja e femijes ka nje jave qe po kerkon ndihme per vajzen e tyre te vogel .


Vajza e vogel me 3 goje (FOTO) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi