Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Fansja me e çmendur e Borëbardhës

prej Sun 29 Jul 2012 - 15:31
Fansja me e çmendur e Borëbardhës Tatubor-300x214
Annfaye Kao është një vajzë nga Tajvani e cila është shumë e apasionuar pas filmave me kartonë. Ajo ka bërë tatuazh thuajse çdo personazh të Borëbardhës.Këtë tatuazh ajo e ka realizuar në shpinë. Për realizimin e tatuazhit shumëngjyrësh janë dashur 3 muaj punë. Tatuazhi i 27-vjeçares ka fituar edhe një çmim në një konkurs në Singapor.“Ka shumë detaje në këtë tatuazh dhe është dashur 3 muaj të bëhet. Dhembte shumë dhe kam menduar disa herë ta lija fare, por fatmirësisht nuk u dorëzova”, shprehet Kao.“Kur isha e vogël ëndërroja të isha Borëbardha dhe një ditë vendosa të bëja këtë tatuazh të madh në shpinë: princin, njerkën dhe shtatë xhuxhët. Borëbardha ka qenë pjesë e fëmijërisë time dhe tani jam e lumtur që ajo do jetë përgjithmonë pjesë e imja”, shton Kao.
Fansja me e çmendur e Borëbardhës 06e120402CLxamminh06
Fansja me e çmendur e Borëbardhës Borbardha
Fansja me e çmendur e Borëbardhës Annfaye-Kao


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi