Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fëmija Indigo krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë

prej Sun 29 Jul 2012 - 22:46
Fëmija Indigo krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë F%C3%ABmija1Është vetëm 11-vjeçe dhe i ka vënë si mjekët po ashtu dhe shkencëtarët me shpatulla pas muri!

Rasti i një vajze 11-vjeçe nga qyteti Binh Tan, citon alb-observer.com, të cilën prindërit kanë deklaruar se ajo pas konsultimeve të shumta me mjekët rezultoi fëmijë me Aftësi Mbinatyrore/Gjeni ka befasuar gjithkënd. Prindërit e saj deklarojnë se veç aftësive të saj mbinatyrore ajo ka dhe një veti të zhvilluar, asaj të vënies së zjarrit vetëm me anë të fuqisë së trurit, gjë kjo që ka befasuar specialistët.

Sipas shumë njohës të fushës, vajza i përket kategorisë së fëmijëve Indigo dhe se këta fëmijë shquhen për Aftësitë e tyre Mbinatyrore, madje kjo vajzë u shkakton zjarr çdo sendi që ajo vë në…
Aftësitë, bëmat dhe pamundësia për të shpjeguar këto dukuri të kësaj 11-vjeçareje, nga ana e mjekëve dhe specialistëve, ka i falur asaj një buzm promovimi në mediat e vendit.
11-vjeçarja jeton në Vietnam, aftësitë e saj tashmë po bëjnë xhiron e botës./alb-observer.com/Për më tepër ndiqni videon që vijon:


Fëmija Indigo krijon zjarr vetëm me trurin e saj, mjekët në dilemë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi