Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shokon kinezi me vrimë në kokë!

prej Mon 30 Jul 2012 - 14:16
Shokon kinezi me vrimë në kokë! Kinezi1-300x233Kanë tmerruar gjithkënd fotografitë e kinezit, koka e të cilit është me vrimë.

Sajtet sociale, bolgjet dhe shumë media të tjera që e publikuan atë u “bllokuan” nga vizitat e tepërta të lexuesve dhe dashamirësve të tyre.
Fotografit tregojnë një njeri që ka kokën me vrimë!

Edhe pse në të kaluarën, citon alb-observer.com janë publikuar sisa dhjetëra fotografi me histori të ngjashme, ato kurrsesi nuk mund të krahasohen me fotografinë në fjalë dhe njeriun i cili shokoi gjithkënd.
Madje, identiteti i tij nuk është bërë i njohur për arsye që mund të t’i kuptojë fare mirë gjithkush, por në këtë aspekt edhe historia e tij mbetet mister!/alb-observer.com/
Shokon kinezi me vrimë në kokë! Kinezi2


Shokon kinezi me vrimë në kokë! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi