Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Akullore dietike

prej Wed 1 Aug 2012 - 18:23
Akullore dietike Akullore
Qërojmë bananet dhe i presim feta-feta. I vëmë ne një gote/ tas/ kupe ne ngrirje për afërsisht 4 ore. Kur te jene ngrire i bluajmë ne mikser me pak qumësht te ftohte. Akullorja është gati!

2-3 banane te pjekura
pak qumësht te ftohte


Akullore dietike Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi