Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Adoleshenca e vonuar....a ekziston si mendoni""???

prej Fri 22 Oct 2010 - 3:03
Ndodh ndonjeher qe njeriu nuk ben zgjedhje por thjesht pranon fatin qe ja caktojn te tjeret,vjen nje moshe dhe ai kupton qe dhe ai ka nevoje te dashuroje dhe te ndihet i dashuruar...mendoni se ka nje adoleshence te vonuar tek disa persona?


Adoleshenca e vonuar....a ekziston si mendoni""??? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi