Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:03
Po e hap kete teme qe sa do pak te shtejllojme mendimet njeri-tjetrin ne lidhje me Universitetet private...
Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:21
Eshte e vertete, por jo ne gjitha rastet. Njoh njerez te cilet kane mbaruar ne privat, por qe ka shkuar lart dhe te ka endja te rrine me ta, dine te flasin si ne aspektin profesional edhe ne ate te pergjithshem.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:43
Une jam kunder pergjithesisht per shkollat pv...po te ishte te perzgjidhje shkollim privat sipas meje ,nje apo dy jane qe ja vlejne.. Tjerat per mua jane shkolla cartoni ..perndryshe i besoj shkollimit shteterore, ka me kriter ka sistem ende klasik te studimit ..ka me vlere ..
p.s...Biles personalisht nese me thone qe shkollimet i kane kryer ne ato private e marr shume me rezerve dijen e tyre .


Univerisitet  private po dergojne studentet drejt asimilimit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:44
Anna shkruajti:Une jam kunder pergjithesisht per shkollat pv...po te ishte te perzgjidhje shkollim privat sipas meje ,nje apo dy jane qe ja vlejne.. Tjerat per mua jane shkolla cartoni ..perndryshe i besoj shkollimit shteterore, ka me kriter ka sistem ende klasik te studimit ..ka me vlere ..
p.s...Biles personalisht nese me thone qe shkollimet i kane kryer ne ato private e marr shume me rezerve dijen e tyre .

Po une qe s'kam asnjeren? Me le vendin tek dera apo? afro
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:48
Arian shkruajti:
Anna shkruajti:Une jam kunder pergjithesisht per shkollat pv...po te ishte te perzgjidhje shkollim privat sipas meje ,nje apo dy jane qe ja vlejne.. Tjerat per mua jane shkolla cartoni ..perndryshe i besoj shkollimit shteterore, ka me kriter ka sistem ende klasik te studimit ..ka me vlere ..
p.s...Biles personalisht nese me thone qe shkollimet i kane kryer ne ato private e marr shume me rezerve dijen e tyre .

Po une qe s'kam asnjeren? Me le vendin tek dera apo? afro

Ti ngele ne cerdhe qe kur te njoh une grrrr Hic ,hic sta pret,dudum mbete afro grrrr


Univerisitet  private po dergojne studentet drejt asimilimit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Arian
Arian
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 2612
<b>Hobi</b> Hobi : Topi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne fole te djallit!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:50
ahahahah, injorant, i pa shkolle, i pa edukum, i pa kulturm, i pa sjellshem(sidomos ndaj gjinin se kundert) i pa martum, e sa e sa te kqija te tjera. Nuk del askush me zemer te madhe qe t'me pranoj keshtu Univerisitet  private po dergojne studentet drejt asimilimit... 2585209286
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:54
Mire qe me nxorre nga mundi ti them une keto se pa le me kishe akuzuar se po te ofendoj afro I ke kujtuar te gjitha titullat qe ti kane ven se mos le mangut dicka grrrr


Univerisitet  private po dergojne studentet drejt asimilimit... Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

prej Fri 10 Aug 2012 - 1:56
Nuk dua asnjerin/en t'a beje te ndihet keq por Univrsiteti privat do te thoja qe me teper shkojne ata te cilet deshirojne te marrin nje diplom ne duar,10% prej tyre do te thoja qe shkojne vertet per te mbaruar studime (ne Universitetin privat ti po paguan dhe fitove apo nuk fitove dituri prap se prap po e merr nje diplom).. Por shteti nuk funkisionon sa duhet,si eshte e mundur nje porf. Universiteti te ligjeroj ne 3-4 Universitete ndersa ne anen tjeter ka te tjere qe nuk punojne fare ( Cfare ligjerimi mund te kete ketu ? Cfare mund t'i thuash atij prof. kur eshte koha provimeve te shtyn afatin e provimit per 2 jav shaku qe ka ikur ne Universitete tjera per te ligjeruar.. Cfare efikasiteti mund te kete ketu ?)... Nuk jam kunder Universiteteve private por te pakten te funksionojne sa duhet se i moren ne qafe studentat...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Sponsored content

default Re: Univerisitet private po dergojne studentet drejt asimilimit...

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi